Kromet

Kromet to polska firma oferująca najlepsze rozwiązania dla gastronomii. Działa na rynku od ponad 50 lat. Zwiększające się grono klientów, zmieniające się trendy i oczekiwania zapewniają nieustanny rozwój marki i ciągłe poszukiwanie nowych, oryginalnych rozwiązań. Wszystko po to, by dostosować asortyment do standardów i zapewnić klientom najlepsze rozwiązania. W szerokiej ofercie wykorzystującej maksymalnie potencjał nowych technologii znajdują się produkty energooszczędne, o zwiększonych możliwościach eksploatacyjnych.

Czytaj dalej

Jakość i styl

Każdy model wprowadzany na rynek urządzeń gastronomicznych to gwarancja innowacyjności. Produkty marki były wielokrotnie nagradzane. Wysoka jakość wykończenia każdego z nich nie tylko przekłada się na niezawodne działanie, ale także oryginalny, unikalny design zapewniający, że kuchnia będzie miejscem estetycznym i dobrze zorganizowanym. Dostosowane do potrzeb współczesnej gastronomii rozwiązania, dobry wygląd i zaawansowane technologie zapewniają, że sprzęt marki Kormet coraz częściej staje się pierwszym wyborem profesjonalistów. Dostępność gazowych i elektrycznych kuchenek pozwala na doskonałe dobranie sprzętu do możliwości, potrzeb i preferencji osób pracujących w kuchni.

Doświadczenie i wydajność

Stworzenie produktów w oparciu o potrzeby współczesnej gastronomii wymaga nieustannego zaangażowania w proces prowadzenia doświadczeń. Dzięki temu marka wypracowała pozycję na rynku zapewniającą duże zaufanie wśród osób pracujących w branży. Wielką zaletą produktów marki jest możliwość łatwego czyszczenia i łatwość zachowania odpowiednich warunków higienicznych stanowiska pracy. Połączenie wysokiej wydajności z pieczołowitością wykonania idealnie charakteryzuje urządzenia, które stały się numerem jeden w branży gastronomicznej.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl