Nowości
Kapelusz Portwest
Kapelusz Portwest
51,00 zł
szt.
Czapka z siatką Portwest
Czapka z siatką Portwest
8,60 zł
szt.
Bandana kucharska czarna Portwest
Bandana kucharska czarna Portwest
12,90 zł
szt.

Dora Metal

Jedną z firm, która od 1992 roku wiedzie prym w branży Horeca jest marka Dora Metal, dostarczająca między innymi wysokiej klasy urządzenia chłodnicze. Dzięki długoletniej tradycji i doświadczeniu wyroby sygnowane logo Dora Metal obecne są w ponad 100 000 obiektach w Polsce i za granicą. Wyposażenie tej firmy doceniane jest w całej branży gastronomicznej, dzięki wysokiej jakości i nowoczesnemu wzornictwu. Polecamy również kontakt z doradcami Horeca Polska.

Czytaj dalej

 

Ponad 20-letnia obecność firmy Dora Metal w branży HoReCa

Nie bez powodu urządzenia marki Dora Metal cieszą się dużym uznaniem w branży HoReCa. Produkty pozwalają na wyposażenie lokalu gastronomicznego w najwyższej jakości urządzenia. Szafy chłodnicze służą do swobodnego przechowywania produktów w niskich temperaturach, dzięki czemu dłużej zachowują one swoje wartości odżywcze. Łatwe w utrzymaniu szafy stworzone zostały przez projektantów Dora Metal z nastawieniem na maksymalną funkcjonalność i estetykę. Jednodrzwiowe oraz dwudrzwiowe szafy standardowo wyposażone są w zamek oraz agregaty przystosowane do specyficznych warunków pracy. Istnieje również możliwość zamówienia szafy z drzwiami z samodomykaczem oraz monitoringiem.

Najwyższej jakości szafy mroźnicze

Oprócz szaf chłodniczych działających w temperaturze od - 2ºC do - 10ºC w ofercie Horeca Polska znajdziesz również szafy mroźnicze z zakresem pracy od - 14ºC do - 21ºC. Produkty różnią się również wartością napięcia zasilania oraz wartością mocy. Należy pamiętać, że wyroby ze znakiem Dora Metal obecne są w renomowanych restauracjach, hotelach, bufetach pracowniczych, kuchniach w placówkach typu przedszkole, szkoła czy szpital, jak również w barach, lokalach szybkiej obsługi, pizzeriach, kawiarniach, piekarniach i cukierniach. Zdecydowanie rekomendujemy markę Dora Metal.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl