Waga pomocnicza

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 1 266,00 zł 1266.00 PLN
ilość szt.

Opis

Profesjonalna przenośna waga pomocnicza lub kontrolna jest dedykowana dla kuchni, cukierni itp. Obudowa jest wykonana
z solidnego tworzywa sztucznego ABS, posiada cztery regulowane nóżki do poziomowania. Czas stabilizacji pomiaru to ok. 0,5 sekund. Waga pomocnicza jest energooszczędna ma zasilanie akumulatorowe lub istnieje możliwość pracy na zasilaczu sieciowym 230 V. Czas pracy na zasilaniu bateryjnym to 50 godzin. Możliwość sztaplowania oraz wielokrotnego tarowania. Waga jest wyposażona w zintegrowaną blokadę transportową, automatyczne wyłączenie i dwa wyświetlacze ciekłokrystaliczny z podświetleniem. Dodatkowo urządzenie jest zabezpieczone przed przeciążeniem. Waga pomocnicza jest wodoodporna - IP68-  pozwala na bezpieczne ważenie płynów oraz może być w wilgotnym miejscu.

 

Parametry techniczne:

  • Szerokość: 25,6 cm
  • Głębokość: 28 cm
  • Wysokość: 12,1 cm
  • Waga – M: 3,9 kg
  • Zakres pomiaru: 6 kg
  • Piętrowanie: Tak
  • Dokładność odczytu: 1 g
  • Wymiary szalki: 24,2 cm x 19 cm, wykonana ze stali nierdzewnej
  • Zakresy pomiaru: (g, kg, lb, oz, lb:oz), ważenie kontrolne z sygnałem, sumowanie 
  • Zasilanie akumulatorowe (w komplecie akumulator) lub z zasilacza sieciowego 230 V.

Wagi kuchenne

Precyzja pełni istotną rolę przy przygotowywaniu potraw. Aby dania zawsze się udawały, proporcje składników muszą być idealnie odmierzone. Do tego celu służą wagi kuchenne . W naszym sklepie znajdziesz profesjonalne wagi, przeznaczone do usprawnienia pracy w gastronomii. Dzięki nim z dużą dokładnością można odmierzać składniki potraw. Dania będą zawsze smaczne, a Twoi klienci zadowoleni.

Wagi kuchenne są pomocne nie tylko w restauracjach, ułatwią przygotowywanie posiłku również w domu.

Znajdziesz u nas profesjonalne wagi pomocnicze o różnym maksymalnym obciążeniu, od małej, na której można zważyć ciężar do 2 kilogramów, do dużych, do 30 kg. Wagi mają obudowę z wytrzymałego tworzywa ABS. Czas stabilizacji pomiaru jest bardzo szybki, wynosi około 3 sekund. Wagi są przenośne, posiadają też dodatkowe zabezpieczenia. Mogą stać w dowolnym miejscu, lecz wymagają stabilnego podłoża. Składnik, który chcemy zważyć, ustawiamy w pojemniku na wadze. Odczytujemy wartość z wyświetlacza i odejmujemy od niej wagę pojemnika.

Oferujemy również bardzo precyzyjną wagę, o dokładności do 0,1 grama, polecaną do cukierni, kawiarni.

Wagi

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl