Piec konwekcyjno-parowy Cheflux 7 GN 1/1

Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 3 dni
Cena: 16 050,00 zł 16050.00 PLN
ilość szt.

Opis

Piec konwekcyjno-parowy z lini Cheflux 7 GN 1/1 znanej i cenionej marki UNOX to profesjonalne urządzenie do obróbki cieplnej. Piec z manualnym panelem sterowania dedykowany jest do użytku w lokalach gastronomicznych oraz zakładach zbiorowego żywienia. Cheflux łączy tradycyjne metody obróbki z doskonałą wydajnością oraz niewielkim zagospodarowaniem miejsca. Komora urządzenia wykonana jest ze stali nierdzewnej, zaokrąglone krawędzie zapewniają łatwość czyszczenia. Wnętrze oświetlają lampy halogenowe. Drzwi pieca mogą być blokowane z trzech pozycjach, samosmarujące się zawiasy są gwarancją dużej wytrzymałości za sprawą techno polimeru. Istnieje także możliwość zmiany kierunku otwierania drzwi. Parametry techniczne urządzenia:

- 7 GN 1/1

- odstęp między półkami 67mm

- częstotliwość 50/60 Hz

- napięcie 400V

- moc elektryczna 10,5kW

- wymiary 860x882x930mm

- maksymalna temperatura 260°C

- dwie prędkości wentylatora

- nawilżanie komory STEAM.Plus.

Do pieca można dodatkowo zakupić blachy, podstawę oraz środki czyszczące.

 

Produkty powiązane

Pojemnik GN 1/1

Pojemnik GN 1/1
Pojemnik GN 1/1

stal nierdzewna INOX, GN 1/1, poj. 14 l

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 10 dni

Cena 84,00 zł
szt.

Pojemnik GN 1/1

Pojemnik GN 1/1
Pojemnik GN 1/1

stal nierdzewna INOX, GN 1/1, poj. 28 l

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 10 dni

Cena 153,00 zł
szt.

Piece konwekcyjno-parowe

Branża gastronomiczna to biznes bardzo wymagający pod każdym względem. oprócz zawsze świeżej i zdrowej żywności, każdy właściciel restauracji powinien być wyposażony w kuchnię, w której znajduje się znakomity sprzęt elektroniczny do przygotowywania potraw. Dobry, trwały sprzęt to szybkie i smaczne przygotowywanie posiłków, a co za tym idzie gwarancja zadowolenia klientów.

Każdy z piec konwekcyjno - parowy został wykonany z najlepszej jakości stali nierdzewnej. Dodatkowo piece te zostały wyposażone w podwójnie przeszklone drzwi z dodatkową, grawitacyjną wentylacją. Drzwiczki otwierane są za pomocą nie nagrzewającego się uchwytu. Nasze piece konwekcyjno - parow e są bardzo proste i intuicyjne w obsłudze. Łatwo je utrzymać w czystości, gdyż piece posiadają wyjmowane prowadnice na blachy oraz mają opływowe kształty komór. Nawilżanie jest uruchamiane za pomocą przycisku. W naszym sklepie znajdziesz różne wielkości tych ponadczasowych pieców. Dla lepszego usprawnienia pracy w kuchni twojej restauracji warto również zaopatrzyć się w podstawę pod piec Revolution. Dzięki takiemu zestawowi Twoja gastronomia zawsze będzie podawała najlepsze posiłki w okolicy.

Konwekcyjno-parowe

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl