Automatyczny zmiękczacz wody z by passem

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 5 dni
Cena: 921,00 zł 921.00 PLN
ilość szt.

Opis

automatyczny zmiękczacz wody z by-passem yg-09510 marki yato o wydajności 500l/min.

umożliwia stały nadzór nad stopniem twardości wody dostarczanej do różnego typu sprzętu wykorzystywanego w gastronomii, takiego jak:

  • zmywarki
  • piece konwekcyjno-parowe
  • kostkarki do lodu
  • ekspresy do kawy
  • itp.

wysoka wydajność zmiękczacza, na poziomie 500l/min, jednocześnie może współpracować z kilkoma odbiornikami.

automatyczna głowica, dzięki wbudowanemu mikroprocesorowi oraz elektronicznemu wodomierzowi, monitoruje zużycie wody i odpowiednio dostosowuje proces regeneracji. zmiękczacz posiada złoże o pojemności 5l i umożliwia przeprowadzenie cyklu regeneracji w 30min. Na jeden cykl regeneracji zużywane jest średnio 0,7kg soli. Natomiast zbiornik na sól ma pojemność 15kg co zapewnia zapas na bliko 20 cykli przy jednokrotnym nasypie.

dzięki konfiguracji urządzenia w menu istnieje możliwość zaplanowania godziny, o której proces regeneracji będzie inicjowany automatycznie, bez konieczności manualnego uruchamiania go.

istotną zaletą zmiękczacza wody marki yato jest zastosowanie by-pass'u, dzięki któremu można wyłączyć zmiękczacz z instalacji, zachowując nieprzerwany przepływ wody. Jest to szczególnie przydatne w sytuacji, gdy konieczne jest zapewnienie wody do urządzeń końcowych w trakcie przeprowadzanej regeneracji złoża.

niewielkie wymiary zmiękczacza yato 510x520x215mm ułatwiają montaż w dogodnym miejscu. średnica przyłącza 3/4" przeznaczona jest do podłączania do instalacji, w której temperatura wody wynosi 5~38°c.

łatwy w obsłudze i czytelny wiświetlacz lcd posiada blokadę, która zapobiega przypadkowemu zmienieniu ustawionych parametrów.

Dane techniczne

Wydajność 500
Wymiary 51x52x21,5
Pojemność 5

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl