do kasy suma: 0,00 zł
Tablice kredowe jako forma reklamy w gastronomii.
Tablice kredowe jako forma reklamy w gastronomii.

Oprócz tradycyjnych tablic możemy dostać tablice w oryginalnych kształtach np. tablica garnek czy tablica kot. Dostępne są tablice znaczniki, które sprawdzają się do opisywania nazw produktów lub ich cen. Specjalne zawieszki kredowe lub stojaki na butelki z tabliczkami. Nie brakuje tablic kredowych, które możemy włożyć do doniczki z ziołami. Dla osób ceniący uniwersalność sprawdzi się tablica kredowe w rolce, którą można dowolnie wyciąć.

 

Potykacz kredowy

 

Dwustronna tablica reklamowa stosowana na zewnątrz. Niezwykle popularna forma reklamy. Powinna przyciągać uwagę klienta, dlatego treść, jaką na niej zamieszczamy, jest niezwykle istotna. Im bardziej przekorna, śmieszna, tym lepiej. Klient nie może przejść obojętnie, taki jest cel. Potykacz kredowy występuje w wersji z ramą drewnianą w kilku kolorach oraz rozmiarach. Nie wszystkie potykacze przeznaczone są do użytku na zewnątrz, dlatego warto zwrócić na to uwagę podczas zakupu.

 

Tabliczki stołowe

 

Stołowe tabliczki kredowe najczęściej wykorzystywane są w gastronomii do podawania menu, promocji cenowych lub innych informacji. Tabliczki kredowe zamieszczane są na stołach, blacie barowym czy recepcji. Tabliczki mogą mieć formę mini sztalugi lub prostokątnego stojaka w różnych rozmiarach. Dostępne są także tablice kredowe stołowe z miejscem na przyprawy. Nie brakuje tablic na podstawie drewnianej lub metalowej. Tabliczki stołowe występuję w różnych kształtach, mamy tablice kredowe w formie filiżanki, butelki, pizzy, lodów czy hamburgera. Szeroka oferta pozwala dopasować rodzaj tabliczki do formy działalności oraz wystroju wnętrza.

 

Tablice ścienne

 

Tablice kredowe w ramie to jedna z najpopularniejszych form tablic. Prezentują się niezwykle elegancko. Tablice dostępne są w różnych wielkościach oraz kolorach ram drewnianych. Nie brakuje specjalnych produktów, takich jak tablica kredowa w złotej ramie. Oprócz tradycyjnych czarnych tablic dostępne są także białe tablice kredowe w ramie oraz dwustronne szklane, przeźroczyste tablice. Wyglądają niezwykle efektownie i oryginalnie, przyciągają wzrok i takie jest ich zadanie. Rodzaj tablic dobieramy do naszego wnętrza i potrzeb. Co zamieszczać na tablicy kredowej? Co chcecie. Może to być menu, promocja, informacja o godzinach otwarcia, żart, cytat, rysunek. Pełna dowolność.

 

 

Reklama na witrynie

 

Myśleliście o wykorzystaniu witryny handlowej do reklamy? Mamy na to tani, szybki i efektowny sposób. Na witrynie sklepowej możemy zmieścić okienną tablicę kredową, która jest w dodatku dwustronna, przyczepiana za pomocą przyssawek. Kredowa tablica okienna jest idealna także na drzwi wejściowe. Każdy sposób, który ma na celu przyciągnąć klienta, jest na wagę złota. Chcecie być bardziej efektywni? Postawcie na twórczość własną z wykorzystaniem pisaków kredowych, z których pomocą wyczarujecie wszystko, co tylko chcecie. Mikołaja na święta, pomarańczowe dynie jesienią i zające na wiosnę. Nie macie talentów plastycznych. Wybierzecie gotowe szablony okienne, z kim pomocą wszystko się uda.

Tablice na litery

 

Tablice na litry cieszą się dużą popularnością od lat. Dostępne są tablice w ramie lub literki na półkach. Obie formy wyglądają bardzo oryginalnie. Nie wymagają inwencji twórczej, wystarczy ułożyć litery lub znaki. Tablice na litery duże najczęściej wykorzystywane są jako menu, mniejsze do postawienia na blacie. Polecamy tę formę reklamy do lokali handlowych i gastronomicznych.

 

Markery kredowe

 

Pisaki kredowe to niezbędny artykuł, który możemy używać na tablicach kredowych, szkle, ceramice, plastiku i metalu. Potrzebujecie podpisać słoik z ciastkami, pojemniki z kawą. Wypisać menu na tablicy, podać promocję na tabliczkach stołowych czy też ozdobić witrynę handlową. Pełna dowolność. Markery kredowe dostępne są pojedynczo oraz w zestawach. Możecie wybrać pośród trzech grubości końcówek pisaki z  szerokiej gamy kolorystycznej. Dostępne są także pisaki wodoodporne, co jest szczególnie ważne, jeżeli używamy ich na zewnątrz. Najlepsze markery kredowe marki Securit.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl