do kasy suma: 0,00 zł
Horeca Polska laureatem Diamentów Forbes
Horeca Polska laureatem Diamentów Forbes

Z nieukrywaną dumą informujemy, iż Kalldera Sp. z o.o. będąca właścicielem marki Horeca Polska została wyróżniona Diamentem Forbesa 2022. Nagroda niewątpliwie odzwierciedla stały rozwój firmy, który jest dodatkowo istotny w kontekście wyzwań i ograniczeń, jakie przyniósł gospodarce rok 2020.

Diament Forbes 2022 dla Horeca Polska

Diament Forbsa to prestiżowa nagroda przyznawana w trzech kategoriach według przychodów w ostatnim roku obrachunkowym. Duże firmy z przychodem ze sprzedaży powyżej 250 mln zł, średnie z przychodem plasującym się w wartości 50 do 250 mln zł oraz małe z przychodem ze sprzedaży od 5 do 50mlnzł.

Każda z wyróżnionych firm w przedziale ostatnich trzech lat najszybciej zwiększyła swoją wartość. Pod uwagę brane były firmy, które złożyły sprawozdanie finansowe do KRS bądź przesłały je do Dun & Bradstreet Poland. Przedsiębiorstwa znajdujące się w upadłości lub likwidacji nie były brane pod uwagę. Dlatego też Diament Forbsa otrzymały firmy posiadające dodatni wynik finansowy i o współczynniku ryzyka współpracy wyższym niż 4, ocenianym według ratingu Dun & Bradstreet Poland. Finalnie na liście znalazły się firmy z 15-procentowym wzrostem wartości.

Nasz region, Śląsk zajął trzecie zaszczytne miejsce pod względem liczby laureatów. Najwięcej wyróżnionych firm z województwa, aż 103 ma swoją siedzibę w Katowicach. Spółka Kalldera Sp. z o.o z Dąbrowy Górniczej zajęła w ogólnopolskim rankingu 68 miejsce w kategorii mniejszych firm. W tym trudnym czasie wartość sprzedaży osiągnęła 14 mln zł z zyskiem netto 0,89 mln zł. Nagroda jest odzwierciedleniem przyjętej strategii działań dla Horeca Polska oraz inwestycji w tym czasie. Cieszymy się, iż nasza praca została dostrzeżona i nagrodzona. Naszym celem jest utrzymanie trendu wzrostowego przychodów w branży gastronomicznej oraz umiejętne zarządzenie rozwojem firmy.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl