Jakie garnki do restauracji? TOP 15 - profesjonalne garnki do restauracji i baru

Jakie garnki kupić do kuchni w restauracji, hotelu czy pensjonacie? Decyzja może nie być prosta. Stąd ten artykuł, który pozwoli rozwiać wątpliwości! Znajdziesz w nim garnki, które będą idealnym wyborem do gastronomii. Całość obejmuje 15 najpopularniejszych garnków, wśród których na pewno znajdziesz idealne rozwiązanie. W tym rankingu są propozycje tańsze i nieco droższe - sprawdź, co na Ciebie czeka!

1. Zestaw garnków 8 elementów producenta Stalgast

 

Zestaw garnków 8 elementów producenta Stalgast

Zestaw garnków 8 elementów Stalgast

Garnki profesjonalne stworzone przez znaną restauratorom firmę Stalgast. Komplet zawiera trzy garnki, jeden rondel i oczywiście pokrywy. Pierwszy garnek ma średnicę 16 centymetrów i pojemność 1,6 litra. Kolejny to pojemność 2,2 litra i średnica 18 centymetrów. W zestawie znajdują się jeszcze garnek 5,8 litra oraz rondel, którego pojemność wynosi 1 litr. Garnki wykonano ze stali nierdzewnej odpornej na korozję i wysokie temperatury. Mają dwa uchwyty zgrzewane wielopunktowo. Rondel ma jedną, długą rączkę z oczkiem do zawieszenia na haku. Przykrywki stworzono ze szkła hartowanego. One również mają uchwyty. Na ich powierzchni znajdują się otwory, przez które wydostaje się para. Mogą być wykorzystywane na kuchenkach każdego typu.

2. Garnek niski bez pokrywki, pojemność 31,4 l - Stalgast

 

Garnek niski bez pokrywki, pojemność 31,4 l - Stalgast

Garnek niski bez pokrywki - 31,4 litra

Przede wszystkim spora pojemność, która wynosi dokładnie 31,4 litra. Garnki do restauracji, w których przygotowywane są potrawy dla wielu gości, powinny być duże. Bigos, kapuśniak, zupa, krem warzywny dla nawet kilkudziesięciu osób - ten produkt będzie do tego idealny. Dodatkowo jest naprawdę trwały - wykonany przez cenionego producenta Stalgast. Materiał wykonania garnka to stal nierdzewna w wysokiej klasie. Kapsułowe dno z aluminium pozwala na równomierne gotowanie się potraw, które nie przylegają do powierzchni. Garnek ma dwa uchwyty zgrzewane wielopunktowo. Nadaje się do wszystkich rodzajów kuchenek i może być myty w zmywarce.

3. Garnek niski do duszenia z pokrywą ze stali nierdzewnej 36x11cm 11,2l marki Yato Gastro

 

Garnek niski do duszenia z pokrywą ze stali nierdzewnej 36x11cm 11,2l marki Yato Gastro

Garnek niski do duszenia 11,2 litra

Przeznaczony do profesjonalnego wykorzystania w branży gastronomicznej garnek do duszenia marki Yato Gastro. Produkt wykonano z niezawodnej stali nierdzewnej. Kapsułowe dno z dyskiem aluminiowym gwarantuje równomierne ogrzewanie potrawy. Garnek sprawdzi się przy duszeniu na przykład potraw mięsnych. Jego całkowita pojemność to 11,2 litra. Ma uchwyty, które ułatwiają jego przenoszenie. Również pokrywa wykonana ze stali ma uchwyt. Garnek może być stosowany na kuchenkach każdego typu oraz myty w zmywarce.

4. Garnek trzywarstwowy z wysokopolerowanej stali

Garnek trzywarstwowy z wysokopolerowanej stali

Garnek trzywarstwowy Stalgast o pojemności 9,8 litra

Rdza, uszkodzenia, wysokie temperatury? Dla tego garnka to żaden problem. Wykonany został bowiem z wysokopolerowanej stali nierdzewnej. Składa się z trzech warstw, pierwsza wewnętrzna to wspomniana stal nierdzewna, druga to rdzeń aluminiowy odpowiedzialny za równomierne rozprowadzenie ciepła. Ostatnią jest płaszcz magnetyczny zewnętrzny. Garnek ma pojemność 9,8 litra, a jego średnica wynosi dokładnie 28 centymetrów. Jest przeznaczony do każdego rodzaju kuchenek, Może być myty w zmywarce.

5. Garnek niski z pokrywą o wymiarach 28x13 centymetrów

Garnek niski z pokrywą o wymiarach 28x13 centymetrów

Garnek o wymiarach 28x13 centymetrów z pokrywą

Produkt do użytku profesjonalnego. Niezbędny element kuchni w gastronomii. Świetnie wykonany, trwały i przede wszystkim skuteczny. Garnek niski z pokrywą ma wymiary 28 centymetrów średnicy i 13 centymetrów wysokości. Jego całkowita pojemność to 8 litrów. Garnki ze stali nierdzewnej to najtrwalsze wyroby, stąd ten model w tym zestawieniu. Jest to materiał, który wyśmienicie przewodzi ciepło. Konstrukcja została stworzona tak, aby równomiernie rozprowadzać ciepło zarówno po dnie, jak i ściankach garnka. Kolejna zaleta? Szczelna pokrywa z wygodnym uchwytem w zestawie. Producentem tego rozwiązania jest japońska marka, doskonale znana przedsiębiorcom Yato Gastro.

6. Garnek niski z pokrywą - średnica 20 centymetrów!

Garnek niski z pokrywą - średnica 20 centymetrów!

Garnek z pokrywką - średnica 20 centymetrów

Producentem garnka jest znana i ceniona na rynku gastronomicznym firma Stalgast. To model wykonany przy użyciu technologii tłoczenia. Dzięki temu jest wytrzymały, odporny na wysokie temperatury, ale również naprawdę skuteczny w trakcie gotowania. Postawienie na kapsułowe dno sprawiło, że garnek świetnie rozprowadza ciepło. Został wykonany ze stali nierdzewnej, jest odporny na szkodliwe działanie środków czyszczących, ale garnki do restauracji właśnie takie powinny być. Można go myć w zmywarce. Produkt ma średnicę 20 centymetrów, wysokość wynosi 10,5 centymetra, a całkowita pojemność to 3,5 litra. Również w przypadku tego garnka w zestawie z nim znajduje się pokrywa z uchwytem.

7. Garnek średni z pokrywą o średnicy 40 centymetrów.

Garnek średni z pokrywą o średnicy 40 centymetrów

Garnek z pokrywą - średnica 40 centymetrów

Garnek wywodzący się z tej samej kolekcji, co jego poprzednik. Producentem naturalnie jest firma Stalgast. Czym wyróżnia się ten model? Przede wszystkim rozmiarami. Chętnie wybierany za sprawą sporej średnicy, która wynosi dokładnie 40 centymetrów. Wysokość to z kolei 25 centymetrów, przełożyło się to na pojemność 31,4 litra. Model ma wzmocnione uchwyty zgrzewane wielopunktowo, dzięki czemu się nie nagrzewają. Garnek nadaje się do wszystkich rodzajów kuchenek. Wykorzystają go kucharze w restauracjach, hotelach, czy cateringach. Na produkt klient zdecydowany na zakup otrzymuje pięć lat gwarancji. Również w tym modelu zdecydowano się na umieszczenie pokrywy z uchwytem.

8. Garnek średni bez pokrywy - 16,1 litra

Garnek średni bez pokrywy - 16,1 litra

Garnek średni bez pokrywy - 16,1 litra

Przeznaczony do gotowania wszelkiego rodzaju potraw w punktach gastronomicznych garnek średni bez pokrywy. Wersja z dwoma uchwytami, które zostały zgrzane wielopunktowo. Są dodatkowo wzmocnione, dzięki czemu nawet bardzo ciężkie potrawy nie będą stanowić dla nich problemu. Producentem garnka jest ceniona na rynku firma Stalgast. Garnek stworzono ze stali nierdzewnej. W kapsułowym dnie zastosowano aluminiowy płaszcz, który świetnie rozprowadza ciepło po całej powierzchni dna, ale również ścianek naczynia. Co ważne, garnek może być myty w zmywarce. Sprawdza się na każdej kuchence, to standard w garnkach profesjonalnych. Funkcjonalny produkt ma dokładnie 16,1 litra pojemności. Jego wysokość to 20 centymetrów.

9. Średni garnek o pojemności 37.7 litra - Stalgast

Średni garnek o pojemności 37.7 litra - Stalgast

Średni garnek o pojemności 37,7 litra - Stalgast

Garnek, którego charakteryzuje spora pojemność. Wynosi ona dokładnie 37,7 litra. Wysokość produktu to z kolei 30 centymetrów, a jego średnica to 40 centymetrów. Producentem znów jest marka Stalgast. Nie można się jednak temu dziwić, produkuje przystępne cenowo, wysokiej klasy naczynia kuchenne od wielu lat. Model z serii satynowych garnków powstał ze stali nierdzewnej. Również w tym przypadku zastosowano zgrzewane wielopunktowo uchwyty, które nie nagrzewają się nawet po długim kontakcie garnka z kuchenką. Warto tutaj zaznaczyć, że model może być użytkowany na kuchenkach każdego typu. Ponadto jest możliwość jego mycia w zmywarce.

10. Garnek średni bez pokrywki - całkowita pojemność 62,8 litra

 

Garnek średni bez pokrywki - całkowita pojemność 62,8 litra

Garnek marki Stalgast - pojemność 62,8 litra

Produkt marki Stalgast, który przede wszystkim wyróżnia się sporą pojemnością. Takich rozwiązań nie może zabraknąć w profesjonalnych punktach gastronomicznych. W tym przypadku jest to dokładnie 62,8 litra pojemności. Umożliwia to 32 centymetry wysokości oraz 50 centymetrów średnicy garnka. Model z satynowej serii wykonano ze stali nierdzewnej. Jest odporny na wysokie temperatury, łatwy w czyszczeniu i przede wszystkim doskonale przewodzi ciepło rozprowadzając go równomiernie po całej powierzchni. Naczynie ma dwa uchwyty zgrzewane wielopunktowo. W tym przypadku, jak w każdym innym, jeśli chodzi o tego producenta, możliwe jest mycie naczynia w zmywarce. Co ważne, nie ma przeszkód do użytkowania garnka na kuchenkach każdego typu.

11. Garnek średni z pokrywką - pojemność 4,4 litra, marka Yato Gastro

 

Garnek średni z pokrywką - pojemność 4,4 litra, marka Yato Gastro

Garnek średni o pojemności 4,4 litra - marka Yato Gastro

Tym razem nieco mniejsza propozycja jednak wcale nie mniej funkcjonalna. Garnek japońskiego producenta Yato Gastro może być użytkowany na każdego typu kuchence. Możliwe jest jego mycie w zmywarce, z jego pomocą profesjonalista przygotuje każdą potrawę! Naczynie stworzono ze stali nierdzewnej, garnek ma sporej grubości kapsułowe dno z aluminiowym płaszczem. Średnica modelu to 20 centymetrów, a pojemność 4,4 litra. Zastosowano tutaj zgrzewane wielopunktowo, nienagrzewające się uchwyty. Ma to miejsce na uchwytach garnka, jak i pokrywy. Cechą charakterystyczną produktu jest długie utrzymywanie temperatury potraw. Garnki do kuchni właśnie tak powinny być zbudowane!

12. Garnek średni z pokrywką o pojemności 16,1 litra - Stalgast

 

Garnek średni z pokrywką o pojemności 16,1 litra - Stalgast

Garnek średni z pokrywką o pojemności 16,1 litra - Stalgast

Profesjonalne naczynie do punktów gastronomicznych. Model stworzony przez firmę Stalgast. Jego pojemność wynosi dokładnie 16,1 litra. To wersja z pokrywą w zestawie, co jest niewątpliwą zaletą. Zarówno pokrywa, jak i sam garnek mają uchwyty zgrzewane wielopunktowo, które nie nagrzewają się tak szybko. Wysokość garnka to dokładnie 20 centymetrów, natomiast jego średnica wynosi 32 centymetry. Charakterystycznym dla tego naczynia jest wielowarstwowe dno, które równomiernie rozprowadza temperaturę i dłużej utrzymuje ciepło potrawy. Garnek może być wykorzystywany na kuchniach indukcyjnych, elektrycznych, gazowych i ceramicznych.

13. Garnek bez pokrywki - pojemność 71,6 litra

Garnek bez pokrywki - pojemność 71,6 litra

Garnek bez pokrywki - pojemność 71,6 litra

W punktach gastronomicznych niezwykle ważna jest wydajność i szybkość wydawania potraw. Kiedy spora grupa klientów zamawia to samo danie, pojemność naczyń ma kluczowe znaczenie. Stąd w tym zestawieniu garnek bez pokrywki marki Stalgast, którego pojemność wynosi aż 71,6 litra. Jego średnica to 45 centymetrów, tak samo wysokość. Model ma kapsułowe dno, uchwyty zgrzewane wielopunktowo, dodatkowo został wykonany technologią tłoczenia. Ma to spore znaczenie w dłuższym utrzymywaniu ciepła przygotowanej potrawy. Garnek można myć w zmywarce.

14. Garnek wysoki z kranem - pojemność 50,3 litra

Garnek wysoki z kranem - pojemność 50,3 litra

Garnek z kranem - pojemność 50,3 litra

Spora pojemność, pokrywa w zestawie, zgrzewane wielopunktowo uchwyty, czy kapsułowe dno to nie wszystko. Garnek wysoki producenta Stalgast ma szereg innych zalet. Jedną z nich jest zastosowanie dna typu “sandwich”, dzięki czemu ciepło przewodzone jest jeszcze skuteczniej i przede wszystkim równomiernie. Garnek ma pojemność 50,3 litra. Został wyposażony w kranik, który mocno ułatwia rozlewanie płynnych potraw. Produkt przystosowano do użycia na każdego rodzaju kuchni. Został wykonany ze stali nierdzewnej - jakość i niezawodność przez długie lata eksploatacji gwarantowane! Garnki do restauracji w takim wydaniu to świetna sprawa!

15. Garnek wysoki z pokrywką - niebagatelna pojemność 98,2 litra

Garnek wysoki z pokrywką - niebagatelna pojemność 98,2 litra

Garnek z pokrywą, pojemność 98,2 litra - marka Stalgast

Garnki profesjonalne powinny być bardzo pojemne. Takich propozycji nie może zabraknąć w punktach gastronomicznych. Świetna jakość wykonania ze stali nierdzewnej to kolejna cecha, którą powinny się wyróżniać. Model Stalgast ma do tego kapsułowe dno typu “sandwich”, dzięki czemu równomiernie rozprowadza temperaturę i ogrzewa potrawę wewnątrz naczynia. Naczynie wyposażono w pokrywę. Obydwie części zestawu mają uchwyty zgrzewane wielopunktowo. Jednak największą zaletą tego rozwiązania jest jego pojemność, która zatrzymała się na wyniku 98,2 litra. Przygotowanie płynnych potraw dla dziesiątek gości jednocześnie nie będzie najmniejszym problemem.

Komentarze do wpisu (0)

Dane osobowe, które pozostawiasz w komentarzu, będą użyte w celu publikacji na naszej stronie pod komentowanym artykułem. Więcej w Polityce prywatności. Jednocześnie zostałam/em poinformowany, że administrator zastrzega sobie możliwość moderacji komentarzy lub odmowy ich publikacji jeżeli będą naruszać Regulamin, przepisy prawa lub zasady współżycia społecznego.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl