Pojemniki GN - bezpieczne przechowywanie żywności

W profesjonalnej kuchni liczy się dbałość o każdy szczegół. Talent kucharski i pasja do gotowania w połączeniu z profesjonalnym wyposażeniem to przepis na sukces każdej restauracji. Aby zapewnić serwowanie potraw na najwyższym poziomie, należy wyposażyć punkt gastronomiczny wyłącznie w najlepszej jakości sprzęty i akcesoria kuchenne.

Pojemniki GN – niezbędny element każdej kuchni

W ofercie naszego sklepu znajdują się solidne, zapewniające szczelne pakowanie żywności pojemniki GN. To jeden z podstawowych elementów wyposażenia kuchni, który umożliwia wygodne i bezpieczne przechowywanie produktów. Oprócz tego, jest to wygodny sposób umożliwiający dystrybucję dań. Pojemniki zostały wykonane z solidnych materiałów, które są odporne na działanie temperatur. Zakres tolerancji wynosi od -30 do nawet 300 stopni Celsjusza. Posiadamy modele o różnych kształtach i rozmiarach. Ich przeznaczeniem jest nie tylko przechowywanie żywności, mogą one posłużyć jako naczynie do gotowania.

Niezbędnik w każdej kuchni – pojemniki na żywność GN

Pojemnik gastronomiczny wykonany w całości z wysokojakościowej stali nierdzewnej o wymiarach 1/1 65 mm 8,5l jest w pełni przystosowany do pracy w profesjonalnej kuchni. Można stosować go zarówno w urządzeniach grzewczych, jak i chłodniczych. Jest odporny na działanie temperatur oraz korozji. Spełnia wszelkie standardy higieniczne – w żaden sposób nie wpływa na jakość dań oraz łatwo utrzymać go w czystości.

Kolejnym niezbędnym produktem w przestrzeni profesjonalnej kuchni jest pojemnik perforowany. To naczynie, które służy do przygotowywania lekkich potraw na parze w piecach konwekcyjno-parowych. Pojemnik o wymiarach 325x354mm jest wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Jego optymalny kształt i zaokrąglone rogi chronią przed ewentualnym wgnieceniem lub innymi uszkodzeniami. Lekki i trwały służy do przygotowywania delikatnych potraw, zachowując ich aromat. Naczynie umożliwia przygotowanie świeżych, soczystych dań na najwyższym poziomie smaku.

Zachowaj świeżość produktów – profesjonalne pojemniki do przechowywania żywności

O smaku potraw decyduje wysoka jakość składników oraz ich świeżość. Tylko takie połączenie może zagwarantować sukces i zadowolenie gości w restauracji. Nasze pojemniki na żywność są stworzone w taki sposób, by zachować wszystkie składniki odżywcze produktów i przedłużyć ich świeżość. Szczelne, pojemne naczynia, które znajdują się w naszej ofercie są dedykowane do restauracji oraz innych placówek gastronomicznych. Z powodzeniem można z nich korzystać również w domowej kuchni.

Poznaj nasze produkty i postaw na wysoką jakość swoich potraw

Okrągły pojemnik do żywności wykonany z odpornego na działanie temperatur polipropylenu jest w stu procentach bezpieczny, dlatego bez problemu można przechowywać w nim płynne i stałe produkty żywnościowe. Pojemność naczynia to aż 10 litrów. Poręczna budowa z dwoma uchwytami umożliwia swobodne przenoszenie. Wygodna miarka pozwala na umieszczenie w nim ściśle określonej ilości, można przechowywać z nim potrawy i produkty o silnym aromacie – naczynie nie absorbuje smaków ani zapachów.

Profesjonalne naczynia gastronomiczne pozwalają na bezpieczne przechowywanie żywności, przedłużając ich świeżość i tym samym chroniąc przed przedostaniem się do środka bakterii i zarazków. Ale oprócz tego, naczynia umożliwiają dobrze zorganizować przestrzeń na kuchni, w której dynamiczna praca wymaga uporządkowania i logicznego rozkładu produktów, by zwiększyć wydajność pracy i ułatwić gotowanie. Pojemnik na jajka z 8 tacami to wygodne i funkcjonalne rozwiązanie. Zapewnia łatwość przechowywania oraz transportu delikatnych produktów. W jednej tacy mieści się aż 30 sztuk jajek. Naczynie można przechowywać w lodówce lub chłodni.

Zapraszamy do zapoznania się z funkcjonalnym sprzętem gastronomicznym. Oferujemy praktyczne naczynia wyłącznie najwyższej jakości. Trwałe, odporne na uszkodzenia przedłużą świeżość przygotowywanych potraw i pomogą uporządkować towar. Można przechowywać w nich zarówno surowe produkty, jak gotowe dania.

Komentarze do wpisu (0)

Dane osobowe, które pozostawiasz w komentarzu, będą użyte w celu publikacji na naszej stronie pod komentowanym artykułem. Więcej w Polityce prywatności. Jednocześnie zostałam/em poinformowany, że administrator zastrzega sobie możliwość moderacji komentarzy lub odmowy ich publikacji jeżeli będą naruszać Regulamin, przepisy prawa lub zasady współżycia społecznego.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl