do kasy suma: 0,00 zł
Grzaniec - najlepszy na jesienne i zimowe chłody
Grzaniec - najlepszy na jesienne i zimowe chłody

Grzaniec jest serwowany w okresie jesienno-zimowym w większości lokali gastronomicznych. Każdy zziębnięty klient marzy o ciepłym grzańcu, kiedy za oknem widać płatki śniegu. Restauratorzy przygotowują się na sezon dużo wcześniej, rozpoczynając od zakupu zastawy stołowej do podawania grzanego wina. Najlepszym naczyniem w tym wypadku jest kamionkowy kubek.
Ceramiczny kubek do grzańca dostępny jest w wielu wersjach. Klienci mogą wybrać kubek z uszkiem - Orawa, kubek na podstawie bądź kubek klasyczny typu Watra bądź z napisem Grzaniec. Poszczególne modele różnią się także pojemnością oraz kolorem. Najbardziej popularne są brązowe kubki do grzanego wina z uwagi na kolor, który doskonale współgra z ciemną barwą wina.
Kubki w ofercie sklepu wykonywane są ręcznie z naturalnych materiałów takich jak kamionka, która doskonale sprawdza się jako naczynie do serwowania gorących napojów. Ceramika długo utrzymuje temperaturę grzanego wina, które najlepiej smakuje ciepłe.
Pamiętajmy, że gorące wino możemy z powodzeniem przyrządzić samodzielnie w domu. Dobrać poszczególne składniki wedle uznania i cieszyć się wyjątkowych smakiem w towarzystwie znajomych bądź w samotności, czytając ulubioną lekturę pod kocem.
Grzaniec to idealny napój na nieciekawą aurę za oknem, cieszmy się małymi przyjemnościami na co dzień i smakujmy życie każdego dnia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl