do kasy suma: 0,00 zł
PROMOCJE
Pojemnik GN 1/2 poliwęglan H65mm
Pojemnik GN 1/2 poliwęglan H65mm
36,28 zł 21,00 zł 29,50 zł 17,07 zł
szt.
Blacha do pizzy 40cm x 38,3cm  OUTLET
Blacha do pizzy 40cm x 38,3cm OUTLET
33,20 zł 24,00 zł 26,99 zł 19,51 zł
szt.

Wyposażenie cateringowe

Większość firm gastronomicznych posiada w swojej ofercie usługi cateringowe, dając tym samym klientom możliwość skosztowania potraw poza lokalem. Catering to nie tylko dostarczanie gotowych posiłków, ale przede wszystkim organizacja przyjęć, bankietów, eventów firmowych. Firmy cateringowe niejednokrotnie zajmują się także dostawą obiadów do szkół, przedszkoli oraz zakładów pracy. Szeroki aspekt działalności sprawia, iż każde przedsiębiorstwo musi posiadać różnorodne naczynia do serwowania, gdyż oprócz smaku liczy się forma podania. Bufet musi się dobrze prezentować.


Półmisek nierdzewny owalny 35cm Półmisek nierdzewny owalny 35cm
Producent: GARPOL
Cena: 18,70 zł (netto: 15,20 zł )
szt.
zobacz więcej
Półmisek owalny nierdzewny 17cm Półmisek owalny nierdzewny 17cm
Producent: GARPOL
Cena: 5,80 zł (netto: 4,72 zł )
szt.
zobacz więcej
Półmisek owalny nierdzewny 26cm Półmisek owalny nierdzewny 26cm
Producent: GARPOL
Cena: 11,00 zł (netto: 8,94 zł )
szt.
zobacz więcej
Półmisek owalny nierdzewny 30cm Półmisek owalny nierdzewny 30cm
Producent: GARPOL
Cena: 14,90 zł (netto: 12,11 zł )
szt.
zobacz więcej
Taca nierdzewna owal 20cm Taca nierdzewna owal 20cm
Producent: GARPOL
Cena: 4,90 zł (netto: 3,98 zł )
szt.
zobacz więcej
Taca nierdzewna owal 30cm Taca nierdzewna owal 30cm
Producent: GARPOL
Cena: 9,40 zł (netto: 7,64 zł )
szt.
zobacz więcej
Taca nierdzewna owal 40cm Taca nierdzewna owal 40cm
Producent: GARPOL
Cena: 14,60 zł (netto: 11,87 zł )
szt.
zobacz więcej
Taca nierdzewna owal 45cm Taca nierdzewna owal 45cm
Producent: GARPOL
Cena: 18,10 zł (netto: 14,72 zł )
szt.
zobacz więcej
Taca nierdzewna owal 50cm Taca nierdzewna owal 50cm
Producent: GARPOL
Cena: 29,00 zł (netto: 23,58 zł )
szt.
zobacz więcej

Pełne wyposażenie cateringowe

Nasz sklep oferuje szereg naczyń niezbędnych do przygotowania i serwowania posiłków. Urządzenia grzewcze takie jak taboret gastronomiczny, kociołek grzewczy, lampy grzewcze do potraw, warnik czy podgrzewacze gastronomiczne, bez których nie odbędzie się większość imprez. Naczynia do serwowania dostępne są w różnych kolorach, wzorach, kształtach, stylach oraz rodzajach materiałów, z których są wykonane. Nie brakuje porcelany, tac ze stali nierdzewnej oraz niezwykle praktycznych produktów z melaminy. Dla naszych klientów zgodnie z obowiązującymi trendami sprowadzamy wyszukane modele takie jak paletka, patera szklana czy deski do serwowania.

Serwowanie

Dużym zainteresowaniem cieszą się także koszyki na pieczywo wykonane z polipropylenu oraz betonowe misy. W naszym sklepie oferujemy także wszystkie niezbędne akcesoria do przygotowania coraz bardziej popularnego cateringu dietetycznego. Kuchnie gazowe oraz elektryczne, urządzenia chłodnicze czy garnki oraz patelnie. Klienci chcący zrzucić zbędne kilogramy lub utrzymać odpowiednią wagę decydują się na zbilansowaną dietę w pudełkach. Dostarczane boxy dostosowane są do indywidualnych wymagań oraz stanu zdrowia, mogą być wegańskie, wegetariańskie i inne. Do ich przygotowania niezbędne są różnego rodzaju specjalne akcesoria kuchenne.

Zdrowy catering

Catering dietetyczny to także określona dzienna liczba kalorii, takie rozwiązania są szczególne lubiane przez osoby zapracowane. Usługa cateringu jest realizowana na wskazany przez zamawiającego adres z wykorzystaniem torb, termosów oraz pojemników termicznych. Jest to oszczędność czasu, który normalnie przeznaczamy na zakupy oraz przygotowanie posiłków. Wszystko jednak ma swoją cenę, jednak mimo wszystko należy mieć na uwadze, iż produkty przygotowane w profesjonalnych urządzeniach gastronomicznych takich jak piece konwekcyjno-parowe zachowują swoje wartości odżywcze oraz posiadają minimalną ilość tłuszczu, są nie tylko smaczne, ale przede wszystkim zdrowe.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl